Jdi na obsah Jdi na menu
 


Pravidla a podmínky

Pravidla:

     Nejen pro začínající, ale i pro zkušené sázkaře, bude jako uvítací bonus zároveň s tipy zasláno seznámení o sázkovkách, kterých se držíme, které sami při našich tipech využíváme a které doporučujeme (až po závazném objednání naší služby tzn. potvrzeno příchodem peněz na náš účet).

     Každý den bude vybrán, prozatím jeden, nejspolehlivější tenisový tip a to na základě výběru z komplexní nabídky sázkových kanceláří a našeho profi forecastu. Tenisová sezóna je velmi dlouhá a ani turnajem mistrů či mistryň nekončí.  Díky našim profesním  zkušenostem i z velmi malých, sázkovkami oblíbených turnajů, budeme vybírat a nabízet z kompletního turnajového kalendáře od grandslamů, ATP a WTA, přes Challengry až po ITF mužů i žen, exhibice a týmové soutěže. Tip singlu, doublu nebo mixu se bude týkat jakékoli sázkové, námi spolehlivé a doporučené přiležitosti jako je například sázka na vítěze, celkový počet gemů, vyhraný aspoň set v zápase atd.

Pozn: Ke každodennímu tenisovému tipu může přibýt i tip z jiného sportu především fotbalu, hokeje, házené nebo basketu (zdarma).

     Zákazník se závaže, že námi zaslané tipy nebude dále zprostředkovávat. V případě porušení si vyhrazujeme právo na okamžité přerušení zasílání tipů.

Podmínky:

     Každý tip bude následný den zveřejněn pro kontrolu a započítán do statistik.

     Každý tip bude zasílán formou e-mailu s dostatečným předstihem před začátkem zápasu. Pro začátek veškerá komunikace od objednání služby, přes zasílání až po případné ukončení, bude spojena s e-mailovou schránkou, do budoucna bude pro podporu vytvořen skype, případně další kontakty.

      Po kontaktování nás a našem zaslání úvodních 4 tipů zdarma, čímž budete mít první 4 volné dny na rozmyšlení, teprve potom na základě Vašeho rozhodnutí o využívání našich služeb, nám zašlete stanovenou částku na bankovní účet. Od příchodu peněz na účet budete vedeni jako zákazník využívajících našich služeb. Zaslán bude jeden profi tip denně po celý měsíc s minimální hladinou kurzu 1,15. Částka bude hrazena měsíčně. Za velmi zajímavou cenu 300,- tak budete dostávat podložené informace o které se budete moci při svém rozhodování opřít.

To nejdůležitější nakonec:

     Naše tipy slouží jako odborná pomůcka zaslaná tenisovými experty  a neručíme za jejich stoprocentní úspěšnost jakožto i za případné finanční ztráty způsobené nevyšlými tipy. Nikdo z nás neumí předvídat stoprocentně, proto doporučujeme sázet rozumně, v přiměřených částkách a na základě naprosto střízlivého uvážení. Vzhledem k naší praxi, procentuální úspěšnosti tipů a velmi přiznivé měsíční ceně pro každého sázkaře, nás využívejte jako nástroj k zvýšení Vašich sázkařských dovedností s vysokým procentem úspěšných tipů promítnutých na Váš sázkařský účet.